Compostmeesters

Composteren is meewerken aan de kringloop. Composteren is een energiezuinig en 100% natuurlijk proces waardoor tuinafval plantenvoedsel wordt. Daarom noemen we onze compostmeesters graag kringloopkrachten.

Al 20 jaar maken de kringloopkrachten van Ibogem de inwoners uit Beveren, Kruibeke en Zwijndrecht warm om het afval uit hun tuin te recupereren. In elke gemeente kun je iemand bereiken voor vragen of tips over thuiscomposteren. Je kunt ook (alleen of met een vereniging) een bezoek plannen aan een demoplaats in je buurt. Je krijgt er bovendien praktische tips over het vlechten van snoeihout en afvalarm tuinieren. Onze kringloopkrachten willen ook graag bij je thuis een handje komen toesteken bij het opstarten van een compostsysteem of om je te adviseren bij het gebruik van compost in de tuin.

Naam Telefoon E-mail Gemeente
Joossen Eddie (milieudienst Beveren) +32 3 750 14 70 eddie.joosen@beveren.be Beveren
Ruys Ronny (milieudienst Beveren) +32 3 750 14 83 ronny.ruys@beveren.be Beveren
Thoen Silka +32 3 775 88 76 kweetetal@hotmail.com Beveren
Thoen Roland +32 472 45 35 73 roland_thoen@hotmail.com Beveren
Verhaegen Leon +32 3 775 68 74 leonverhaegen@live.be Beveren
Van Dam Walter +32 474 22 80 90 walter.van.dam@belgacom.net Haasdonk
Van Bogaert René +32 485 91 62 29 Kallo
Cypers Leopold +32 474 59 21 35 leopold.cypers@telenet.be Kruibeke
Verbruggen Aloïs +32 3 755 57 20 Melsele
Pietrala Julien +31 486 72 90 70 julien.pietrala@gmail.com Nederland AL Hulst
Nieborg Arianna +32 3 744 11 10 arianna_nieborg@hotmail.com Rupelmonde
Wessels Annette +32 492 58 67 53 a.e.wessels@hotmail.com Rupelmonde
Aelbrecht Marcel +32 499 10 34 91 bethy.burm@telenet.be Verrebroek
Panis Maurits +32 3 773 48 21 maurits.panis@telenet.be Verrebroek
Breemersch Guido +32 486 80 17 50 gie.brem@telenet.be Zwijndrecht
Haesendonck Evi (milieudienst Zwijndrecht) +32 3 250 48 07 evi.haesendonck@zwijndrecht.be Zwijndrecht
Van Kogelenberg Manu (milieudienst Zwijndrecht) +32 3 250 48 85 milieudienst@zwijndrecht.be Zwijndrecht